Всеукраїнське об’єднання «ЗАХИЩЕНА МЕДИЦИНА»
Допомога чекає!

Опитування
З яких питань Ви найчастіше звертаєтеся до юристів?
з ліцензування медичної практики
щодо підготовки до акредитації медичних закладів
щодо розв’язання конфліктів з пацієнтами
з інших питань
Голосувати  Результати

 

 

Президія

Сергій Антонов 

Президент

Практикуючий адвокат, к. ю.н, медіатор, LLM (Australia), сертефицированный аудитор з якості медичного обслуговування, директор Міжнародного науково-дослідного Центру медичного та репродуктивного права (м. Київ).

Засновник та керуючий партнер Міжнародного юридичного бюро VERDYS Law. 

Спеціалізація: медичне, репродуктивне, міжнародне приватне, корпоративне, адміністративне, трудове, цивільне право, право інтелектуальної власності та ін.

Має медичну та юридичну освіту, практичний досвід з організації та управління медичними закладами (був керівником медичних закладів стоматологічного, онкологічного та репродуктивного профілю).

З 1998 року активно займається юридичною практикою, наукової-дослідницькою та освітньою діяльності в галузі медичного та репродуктивного права. 

У 2006 році захистив кандидатську дисертацію на тему "Цивільно-правова відповідальність за заподіяння шкоди здоров'ю при наданні платних медичних послуг". 

У 2016  році закінчив та отримав диплом магистра права в Університеті Нового Південного Уельсу (UNSW, м. Сідней, Австралія).

З 2017 року заочно навчається на Медичному факультеті Університету Нового Південного Уельсу (UNSW, м. Сідней, Австралія) за специальністю Health Care Management / International Public Health (подвій диплом магистра).   


president@protectedmedicine.org.ua


Вікторія Кладько

Віце-президент

Керівник консалтингової компанії "К БІЗНЕС" і регіонального відділення Міжнародного центру професійного навчання IPLC Ukraine.

Має багаторічний досвід в управління медичними закладами стоматологічного профілю, а також в організації освітніх та інших заходів для керівників і професіоналів у сфері медицини.

v.president@protectedmedicine.org.ua


Яндекс.Метрика